Елеватор

Компанія, афілійована з Ярославським, отримала дозвіл на придбання 25% акцій ХТЗ

Компанія, афілійована з Ярославським, отримала дозвіл на придбання 25% акцій ХТЗ

Антимонопольний комітет України (АМКУ)  надав дозвіл компанії Rosiland Engineering Limited (Кіпр) на опосередковане придбання через компанію Calverton Establishment Ltd (Британські Віргінські Острови) акцій ПАТ «Харківський тракторний завод» (ХТЗ).

Це придбання забезпечить перевищення 25% голосів у вищому органі управління емітента, зазначається у повідомленні АМКУ.

Як повідомлялося, компанія Calverton Establishment афілійована з групою DCH Олександра Ярославського, який у квітні 2016 року повідомив про придбання контрольного пакету акцій ХТЗ у австрійського інвестора Зігфріда Вольфа.

Як повідомляв Олександр Ярославський у жовтні минулого року, завершення угоди з придбання ХТЗ відкладалося, оскільки АМКУ тричі відхилив заяву DCH на затвердження придбання контрольного пакету акцій заводу.

За даними Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, станом на третій квартал 2016 року компанія Calverton Establishment володіла 21,75% акцій ПАТ «Харківський тракторний завод», компанія Alport Enterprises Limited ‒ 24,46%, Golden Property Enterprises Limited ‒ 17,929%, компанія-резидент ТОВ «Бриз 2007» ‒ 22,758% акцій.

Олександр Ярославський повідомляв про придбання ним 62,44% акцій ХТЗ і намір викупити ще 29% у Зігфріда Вольфа.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!