Елеватор

Комбінат «Прогрес» закупить шведське обладнання для модернізації холодильних потужностей

Комбінат «Прогрес» закупить шведське обладнання для модернізації холодильних потужностей

Комбінат «Прогрес», що входить в систему Держрезерву, планує модернізувати свої холодильні потужності.

З цією метою представники Держрезерву та комбінату «Прогрес» відвідали шведську компанію OctoFrost: оглянули тунельне обладнання швидкої заморозки, яке вона виробляє, та провели перемовини.

Про це повідомляє прес-служба Держрезерву.

«Ми зацікавилися можливістю встановлення тунельного обладнання швидкої заморозки від шведських виробників. В Україні, на жаль, аналогів немає», ‒ зазначив директор комбінату «Прогрес» Сергій Рубан.

За  підсумками перемовин Шведська торгова та інвестиційна рада в Україні запропонує декілька варіантів фінансування закупівлі обладнання. Оціночно розмір потрібних інвестицій становить біля 4 млн грн.

Також під час візиту до Швеції з представником компанії Sustainable Business Hub обговорювалося використання сучасних технологій сушіння зернових для модернізації аграрних підприємств. Sustainable Business Hub має надати перелік наявного обладнання.

Нагадаємо, зараз комбінат «Прогрес» знаходиться на етапі підписання робочої угоди з UNIDO щодо модернізації промислового холодильника в частині зменшення споживання електроенергії.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!