Елеватор

KMZ Industries встановила на Ланнівському МТС незвичні за параметрами силоси

KMZ Industries є лідером за кількістю реалізації кастомізованих рішень для своїх клієнтів.

Про це йдеться у статті в журналі The Ukrainian Farmer.

Керівник регіонального представництва KMZ Industries Владислав Переходько розповів виданню про те, що під час будівництва першої черги елеватора ТОВ «Ланнівська МТС» було встановлено шість силосів завширшки 22 метри та заввишки майже 29 метрів. «Підбір такого варіанта місткостей був зумовлений дещо обмеженими площами для будівництва. А от силоси з другої, нинішньої черги будівництва, які стануть продовженням уже наявної технологічної лінії раніше встановлених місткостей, — справді індивідуальне рішення», – зауважив він.

Регіональний представник KMZ Industries  пояснив, що майданчик для встановлення силосів не лише обмежений за площею, а й поступово звужується — через звуження залізничного полотна. Відповідно кожен наступний силос повинен бути дедалі меншого діаметра, але мати таку ж висоту, як у елеваторах першої черги.

Це необхідно для того, щоб транспортний ланцюг розташовувався на одному рівні.

«Тож ми виготовили для елеватора два силоси по 18 метрів, ще один, який буде наступним, — на 14 метрів, і четвертий, завершальний, — 11 метрів у діаметрі, що майже втричі менше, ніж його висота», – зазначив Владислав Переходько, додавши, що KMZ Industries забезпечила високі характеристики міцності за такого нестандартного співвідношення діаметра і висоти.

Нагадаємо, KMZ Industries удосконалює деякі конструкції.