Елеватор
Головне:
Елеватор

«Кернел» отримав дозвіл на придбання у Glencore 10 агропідприємств на Київщині, Черкащині та Вінничині

«Кернел» отримав дозвіл на придбання у Glencore 10 агропідприємств на Київщині, Черкащині та Вінничині

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії Jerste BV (Амстердам, Нідерланди), що входить в Kernel Holding S.A., придбати частки в статутних капіталах 10 аграрних підприємств у Черкаській, Київській та Вінницькій областях.

Згідно з повідомленням на сайті АМКУ, Jerste BV отримала дозвіл на придбання частки в статутному капіталі сільськогосподарських ТОВ «Чернівчанка-Агро» (Вінницька область), ТОВ «Бужанське», ПП «Віта-Колос», ТОВ «Поділ», ТОВ «Федюківка-Агро»  (усі – Черкаська область) , ТОВ «Інтерагроінвест», ТОВ «Лучанське-2», сільськогосппідприємства «Світанок» (усі – Київська область), ТОВ «Кряж і К», ТОВ «Мрія» (усі – Вінницька область), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб, підприємства належать одному з найбільших у світі сировинних трейдерів компанії Renaisco B.V. – «дочці» швейцарського сировинного трейдера Glencore International.

За даними «СПАРК-Інтерфакс», загальна виручка 10 сільгосппідприємств у 2015 році склала 701,46 млн грн., чистий прибуток – 192,55 млн грн.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!