Елеватор

Іваньківський цукровий завод хочуть повернути до життя

Поділитись:
Іваньківський цукровий завод хочуть повернути до життя

На Черкащині беруться реанімувати Іваньківський цукровий завод. Обласна адміністрація звернулась до Кабінету міністрів України з ініціативою одержання права розпорядження підприємством органами виконавчої влади, вивівши його з підпорядкування Держрезерву. Це дасть змогу в подальшому залучити інвестора, котрий зможе відновити діяльність заводу, модернізувавши його виробничі потужності.

Про це повідомила прес-служба Черкаської облдержадміністрації.

Сьогодні Іваньківський цукровий завод – один із найбільш проблемних боржників регіону: на початок лютого цього року заборгованість по зарплаті склала 1,7 млн грн., зауважив голова Маньківської райадміністрації Ігор Віштак.

«Наразі ж неможливо навіть розробити графік погашення заборгованості з виплати заробітної плати в зв’язку з відсутністю фінансування підприємства з Державного агентства резерву України, якому воно підпорядковане, – наголосив Ігор Віштак. – У той же час з квітня 2016 року по січень 2017 року за рахунок коштів поворотної фінансової допомоги від товаровиробників вдалося дещо зменшити заборгованість по зарплаті – на 570 тис. грн.».

Колектив заводу, товаровиробники, районне керівництво зацікавлені у збереженні підприємства, підкреслив директор Іваньківського цукрозаводу Іван Бевз. Адже на території району вирощується достатня кількість цукрових буряків, лише торік – близько 2,5 тис. га.

 

Довідка

Державне підприємство «Іваньківський цукровий завод» введено в експлуатацію в 1898 році. Підпорядковується Держрезерву з 2003 року.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями