Елеватор

Інвестори підтримали план Ukrlandfarming з реструктуризації боргів за єврооблігаціями

Інвестори підтримали план Ukrlandfarming з реструктуризації боргів за єврооблігаціями

99,95% інвесторів єврооблігацій найбільшого в Євразії агрохолдингу Ukrlandfarming підтримали план компанії з реструктуризації заборгованості за цінними паперами на суму $ 500 млн під 2,5 відсотка річних. Про це заявив голова Ради директорів Ukrlandfarming і основний акціонер холдингу (95% акцій) Олег Бахматюк, відповідне повідомлення є і на Ірландській фондовій біржі.

За його словами, мова йде про єврооблігації компанії на суму $ 500 млн з терміном погашення в березні 2018 року. Папери торгуються на Ірландській фондовій біржі.

“В кінці березня Ukrlandfarming звернувся до інвесторів з пропозицією реструктуризувати виплату купонного доходу за цим боргом. Зокрема, ми запропонували виплатити готівкою 1/5 частину березневого і вересневого купона, а решту оплатити в кінці терміну погашення боргу – в березні 2018 року. На нашу пропозицію відгукнулися майже 100% інвесторів, які вклали кошти в наші єврооблігації”, – сказав бізнесмен.

Ukrlandfarming продовжує політику відкритості і прозорості у відносинах з кредиторами та інвесторами. Наші плани фінансового оздоровлення і відновлення стійкого зростання є зазвичай консервативними і враховують не тільки поточні, а й потенційні ризики для подальшого розвитку бізнесу. В цілому компанії вдалося реструктурувати майже мільярд доларів своїх кредитних зобов’язань, що дає можливість відновити операційно-прибуткову діяльність групи і виконати взяті на себе зобов’язання.

За словами Бахматюка, компанія готується до переговорів з європейськими експортно-імпортними агентствами.

“Сукупний обсяг реструктуризованого боргу до кінця травня може скласти $ 1,3 млрд. Це матиме величезний вплив на зовнішні ринки, так як дасть сигнал вітчизняному бізнесу, що Україна залишається привабливим економічним партнером для світу. Ми вдячні нашим кредиторам і інвесторам за розуміння ситуації та віру в нас”, – додав він.

Бахматюк також зазначив, що така підтримка інвесторів і кредиторів, а також оптимістичні прогнози розвитку світового аграрного ринку дають компанії впевненість у відновленні зростання ринку, а отже, і української економіки вже в найближчій перспективі.

AgroNews

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!