Елеватор

Інфраструктуру «НІБУЛОНу» на Дніпрі було зруйновано до підриву Каховської ГЕС

Інфраструктуру «НІБУЛОНу» на Дніпрі було зруйновано до підриву Каховської ГЕС

Інфраструктуру «НІБУЛОНу» на Дніпрі було зруйновано до підриву російськими військами Каховської ГЕС.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зокрема, «НІБУЛОН» не експлуатував затоплену внаслідок підриву Каховської ГЕС філію «Козацьку», яку було знищено ще в 2022 році, окуповані «Голопристанську» та «Кам’янку-Дніпровську».

«Наші логістичні канали, з огляду на вже наявне блокування річкового судноплавства та флоту, також не зазнали безпосереднього впливу від підриву ГЕС, а виробничі потужності та земельний банк не увійшли до зони, постраждалої від затоплення безпосередньо. Проте осягнути всі наслідки цієї події для нашого бізнесу ми сьогодні не в змозі. Бачимо вплив на вартість пшениці: +3%, і це тільки початок», – зауважили у компанії.

У «НІБУЛОНі» переконані: підрив Каховської ГЕС є черговим проявом цинічного тероризму з боку рф, наслідки якого відгукуватимуться в декількох наступних поколіннях.

Компанія «НІБУЛОН» була безпосередньо залучена до процесів відновлення та в подальшому користування Дніпром як центральною транспортною артерією України.

«Ми, як ніхто інший, розуміємо колосальний вплив цієї події на фінансову, економічну, екологічну сфери та систему життєзабезпечення населення. Починаючи від затоплення населених пунктів, знищення біорозмаїття на прилеглих територіях, руйнування річкової логістики, яка давала життя підприємствам, робочі місця місцевим мешканцям, змогу країні та виробникам щорічно переміщувати до 60 млн тонн вантажів за собівартістю утричі меншою за перевезення автомобільним транспортом. І завершуючи забезпеченням прісною водою, адже в структурі водоспоживання України 65% прісної води забиралося саме в басейні Дніпра», – додають у компанії.

У «НІБУЛОН» наголошують, що зараз українці проходять через страшні випробування, результатом яких має стати Перемога, вільна відроджена та відновлена Україна.

«Ми все відбудуємо та почнемо працювати, а рф заплатить за все!», – впевнені у компанії.

Нагадаємо, підрив Каховської ГЕС – це підрив глобальної продовольчої безпеки. Також ми писали, що зрошення на Херсонщині буде неможливим 2-3 роки через підрив Каховської ГЕС.