Елеватор

IFC виділяє $37 млн «М.В. Карго» на будівництво зернового терміналу в морському порту «Южний»

IFC виділяє $37 млн «М.В. Карго» на будівництво зернового терміналу в морському порту «Южний»

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) 9 січня 2017 року схвалила виділення $37 млн ТОВ  «М.В. Карго» на будівництво зернового терміналу в морському торговому порту (МТП) «Южний».

Згідно з повідомленням на сайті IFC, кредитну угоду очікує підписання сторонами.

Раніше повідомлялося, що Європейський банк реконструкції і розвитку братиме участь як паралельний кредитор, що забезпечує паралельний кредит на таку ж суму.

Будівництво зернового терміналу потужність 5 млн тонн на рік і причалу № 25 проходитиме в два етапи.

Перший етап передбачає будівництво залізничних об’єктів для приймання 4 млн тонн зерна, зерносховищ, обладнання для сушіння зерна, транспортної мережі ліфтів і конвеєрів, судно-навантажувача для навантаження зерна з потужністю 2 тис. тонн/год.

Перша фаза розробки причалу включатиме в себе будівництво 422 м причалу з одним рухомим навантажувачем потужністю 2 тис. тонн/год.

Другий етап будівництва терміналу включатиме будівництво потужностей для наливних вантажів, додаткових елеваторів і другого судно-навантажувача, що дозволить збільшити річну потужність об’єкта з перевалювання до 6-8 млн тонн зерна.

Очікується, що проект буде реалізовано і введено в експлуатацію протягом двох років з моменту початку будівництва.

Під проект було потрібно придбання 11 земельних ділянок загальною площею 28,01 га. Компанія придбала дев’ять з них у трьох приватних власників за ринковими ставками. Ще дві ділянки були придбані в Одеської обладміністрації на умовах довгострокової оренди (49 років).

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!