Елеватор

ХТЗ планує запуск виробництва в рамках плану санації

ХТЗ планує запуск виробництва в рамках плану санації

Керівництво Харківського тракторного заводу (ХТЗ), власником якого є президент групи DCH Олександр Ярославський, готується до запуску виробництва згідно із затвердженим планом санації, повідомляє прес-служба підприємства.

«Уже з початку цього тижня почав роботу відділ постачання, який займається підготовкою закупівель. Складено графік відновлення діяльності й інших служб: ремонтних бригад ‒ для відновлення устаткування, транспортного відділу ‒ для поставки комплектуючих і матеріалів, складського господарства. Ми відпрацьовуємо номенклатуру всього необхідного для роботи підприємства, ведемо активну роботу з постачальниками», ‒ повідомив комерційний директор ХТЗ Дмитро Єлисеєнко.

За його словами, також ведуться переговори з обленерго, газовими компаніями для відновлення поставок.

Плани розконсервації заводу і запуску виробництва сформовані, проведені всі переговори з постачальниками сировини і матеріалів, уточнив директор ХТЗ з економіки Віталій Баранников.

У групі DCH також повідомляють про готовність найближчим часом розпочати виплату заборгованості по зарплаті працівникам підприємства.

Погашення заборгованості з виплати заробітної плати колективу ХТЗ, яка виникла через тиск на підприємство, а не з вини DCH як сумлінного інвестора, здійснюється власником контрольного пакета в плановому порядку. Найближчим часом планується виплатити перший транш в розмірі 10 млн грн., йдеться у повідомленні.

При цьому 10 млн грн. заборгованості, що виникла за час простою підприємства, планується погасити до кінця наступного тижня, а всю суму ‒ близько 20 млн грн. ‒ до кінця місяця.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!