Елеватор

Хлібна база № 78 більше, ніж у 4 рази збільшила обсяги зерна, прийнятого на зберігання

Поділитись:
Хлібна база № 78 більше, ніж у 4 рази збільшила обсяги зерна, прийнятого на зберігання

З початку 2016/17 маркетингового року Хлібна база № 78 (Кіровоградська область), філія ДПЗКУ, прийняла на зберігання майже 70 тис. тонн зерна, що більше, ніж у чотири рази більше проти аналогічного періоду минулого року (15,9 тис. тонн).  

План перевиконано на 55%, розповів директор філії Андрій Логвін, який обіймає цю посаду з травня 2016 року.

«За сім місяців цього маркетингового сезону нам вдалося перетворити неефективне підприємство на таке, що приносить прибуток, – зазначив він. – Якщо станом на січень минулого року Хлібна база № 78 мала збитки у розмірі 1,5 млн грн., то наразі ми ведемо абсолютно прибуткову діяльність: фінансовий результат за липень-січень цього маркетингового року складає 6,5 млн грн.».

За словами очільника Хлібної бази № 78, у минулому сезоні підприємство майже не мало поклажодавців, попереднє керівництво бази не переймалося питанням збільшення ефективності її роботи.

«Сьогодні більше 30 великих та середніх фермерських господарств регіону довіряють елеваторним потужностям підприємства своє зерно», – зауважив Андрій Логвін.

Він також повідомив, що у 2017 році на модернізацію Хлібної бази № 78 та оновлення лабораторного обладнання буде направлено 2,5 млн грн. інвестицій.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями