Елеватор

"Харвіст" запустив пілотний проект з надання міні-грантів селам Донеччини

Агрохолдинг Харвіст запустив пілотний проект міні-грантів «Моє село — зробимо кращим разом». У конкурсі візьмуть участь 80 сіл 4-х районів Донецької області, де працює Харвіст. Заявки приймають із 20 травня до 20 червня 2016 року включно. Переможці з кожного району отримають міні-гранти на реалізацію своїх проектів із благоустрою села, повідомили в прес-службі агрохолдингу в п’ятницю.

До участі в конкурсі допускаються активні жителі, громадські організації, які мають надати на розгляд журі свої проекти, спрямовані на розв’язання локальних проблем територіальних громад за такими напрямами: житлово-комунальне господарство, пропаганда здорового способу життя, освіту, культура і творчість, соціальний захист, благоустрій села. Підсумки конкурсу буде підбито в середині липня. До участі приймають проекти, реалізація яких запланована у строк не пізніше 1 листопада 2016 року.

«Мета проекту «Моє село — зробимо кращим разом» — сприяти розвитку громадської активності та ініціативності мешканців районів, де ми працюємо. Ми хочемо підтримати прагнення активних селян у бажанні зробити життя у своєму селі кращим, облагородити територію навколо себе, проявити турботу про ближніх. Важлива умова конкурсу — реалізація проекту має здійснитися спільними зусиллями бізнесу, влади й суспільства. Водночас ступінь участі кожної зі сторін учасники мають прописати в заявці. Спільна реалізація проекту дозволить дбайливіше ставитися до його результату, доведе, що тільки разом можна домогтися по-справжньому високих результатів і зробити життя навколо себе кращим», — зазначила Олена Зубарєва, PR-менеджер Харвіст.

AgroNews

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!