Елеватор

HarvEast займеться вирощуванням квасолі і сочевиці

HarvEast займеться вирощуванням квасолі і сочевиці

Агрохолдинг HarvEast, який контролює група «СКМ» (Ахметова), в 2016 році ввів в сівозміну дві нові культури — сочевицю і квасолю. Завдяки бобовим і нішевим культурам вдається здійснювати азотокомпенсацію в грунті. Крім того, це рентабельні культури.

Згідно з повідомленням, для них відведені незначні площі, але в майбутньому в компанії збираються розширити їх присутність на полях. Загалом, площа під бобовими збільшилася з 3% в 2015 р до 8% в 2016 р.

«Сьогодні ми вирощуємо кілька зернобобових культур — віку, нут, горох, сочевицю і квасолю. Дуже широкий спектр, який ми практикуємо не перший рік. В цьому році до вже вирощуваних культур ми додали сочевицю і квасолю. Перший рік ми використовуємо для вирощування насіннєвого матеріалу і напрацювання технології», — розповідає директор з рослинництва HarvEast Євген Казі.

За його словами, завдяки бобовим і нішевим культурам вдається здійснювати азотокомпенсацію в грунті. Також саме ці 5 культур були підібрані не випадково, їх зручно вирощувати, так як вони мають різні строки посіву, обробки і збору врожаю. Крім того, це рентабельні культури.

«У цьому році в планах компанії експортувати близько 4 тис. т гороху. Що стосується ринків збуту для сочевиці і квасолі, то в компанії планують невеликі партії реалізувати в Україні, а за умови нарощування виробництва — експортуватимуть», — зазначив генеральний директор HarvEast Дмитро Скорняков.

Також наголошується, що стратегічними культурами для HarvEast залишаються озимі (пшениця і ячмінь), які в 2016 році засіяні на площі 33 тис. га, що становить понад третину загальної площі посівів.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!