Елеватор

HarvEast відкрив на Донеччині насіннєвий завод вартістю $5 млн

HarvEast відкрив на Донеччині насіннєвий завод вартістю $5 млн

Агрохолдинг HarvEast відкрив у Донецькій області насіннєвий завод, у будівництво якого інвестував $5 млн.

У майбутньому компанія вкладе ще $2 млн у придбання техніки та будівництво сучасного насіннєвого сховища потужністю 9 тис. куб. м.

За словами генерального директора HarvEast Дмитра Скорнякова, новий завод може щогодини виробляти 8 тонн насіння. Половину цього обсягу вироблятимуть для власних потреб, половину – для інших насіннєвих компаній, зокрема, Euralis, DuPont Pioneer і Alta Seeds, з якими вже укладено відповідні договори.

На заводі HarvEast вироблятиметься насіння 10 культур, серед яких як і традиційні культури (соняшник, пшениця), так і нішеві.  

Для вирощування цих культур компанія облаштувала систему зрошення на площі 1,1 тис. га, додаткові інвестиції в яку склали $3 млн.

Будівництво насіннєвого заводу тривало з жовтня 2017 року. На підприємстві встановлено насіннєву лінію данської компанії Cimbria.

Довідка

HarvEast – сільськогосподарський холдинг, основними напрямками діяльності якого є рослинництво і молочне тваринництво. Акціонерами холдингу є групи «Систем кепітал менеджмент» і «Смарт-холдинг».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!