Елеватор

HarvEast Holding потрапив до списку «націоналізованих» терористами «ДНР» підприємств

Поділитись:
HarvEast Holding потрапив до списку «націоналізованих» терористами «ДНР» підприємств

Підконтрольна РФ терористична організація «ДНР» опублікувала на своєму ресурсі список українських підприємств, на яких «введена тимчасова адміністрація» або які  перейшли під її управління.

У переліку фігурує 43 підприємства, в тому числі сільськогосподарський HarvEast Holding.

Група СКМ, яка є одним із акціонерів агрохолдингу HarvEast, своєю чергою заявила, що «завжди працювала і продовжує працювати виключно в рамках українського законодавства, в тому числі наші підприємства на неконтрольованій території Донецької та Луганської областей (НКТ). І ніякий тиск не змусить нас змінити юрисдикцію своїх активів».

Навіть не зважаючи на складну політичну ситуацію в країні та військові дії, всі активи групи СКМ у повному обсязі відраховують податки і збори в український бюджет, йдеться у заяві.

Уточнюється, що всього з початку конфлікту на Донбасі група СКМ виплатила до державного бюджету понад 100 млрд грн податків, 10% з яких забезпечили відрахування підприємств, що працюють на НКТ.

«Ми вважаємо приватну власність суверенною, а вимогу щодо перереєстрації своїх підприємств та оплати податків самопроголошеним «ДНР» і «ЛНР» – неприйнятним», – зазначається у заяві групи СКМ.

Довідка

Основними напрямками діяльності HarvEast є рослинництво (вирощування пшениці, соняшнику, ячменю, багаторічних трав, кукурудзи) і молочне тваринництво.

Акціонерами агрохолдингу є група «Систем кепітал менеджмент» (СКМ) і група «Смарт-холдинг».

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями