Елеватор

Глобинський м'ясокомбінат у IІ кварталі скоротив чисті збитки на 27%

Глобинський м'ясокомбінат у IІ кварталі скоротив чисті збитки на 27%

ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» (Полтавська область), одне з найбільших підприємств з переробки м’яса, завершило ІІ квартал 2017 року з чистими збитками 9,39 млн грн. проти 12,92 млн грн. за аналогічний період 2016 року.

Згідно зі звітом підприємства в системі розкриття інформації НКЦПФР, його чистий дохід від реалізації продукції в квітні-червні склав 1,1 млрд грн., що на 17% більше показника за ІІ квартал 2016 року.

Валовий прибуток м’ясокомбінату зріс на 7,2% ‒ до 232,9 млн грн.

Збитки від операційної діяльності за звітний період компанія отримала в розмірі 19,96 млн грн., тоді як у квітні-червні минулого року операційний прибуток склав 25,32 млн грн.

У ІІ кварталі 2017 року комбінат наростив продажі ковбасних виробів на 40% ‒ до 8,93 тис. тонн, охолодженої свинини скоротив з 8 тис. тонн до 413 тонн, напівфабрикатів ‒ на 36% ‒ до 1,4 тис. тонн порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Довідка

Глобинський м’ясокомбінат входить до групи компаній «Глобино». Окрім нього, група об’єднує Глобинський маслозавод, Глобинський м’ясо-молочний комплекс, Глобинський свинокомплекс і Глобинський райагробуд.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!