Елеватор

ГК «Прометей» придбав три елеватори в Кіровоградській, Хмельницькій та Миколаївській областях

ГК «Прометей» придбав три елеватори в Кіровоградській, Хмельницькій та Миколаївській областях

Група компаній «Прометей» (Миколаївська область) придбала три елеватори: в селі Помічна Кіровоградської області, селі Чотирбоки Хмельницької області та в місті Снігурівка Миколаївської області.

Таким чином, загальна кількість елеваторів ГК «Прометей» зросла до 12.

«У новий маркетинговий рік «Прометей» зайшов вже з 12 елеваторами в чотирьох областях України. І це не межа, ‒ зазначив керівник групи «Прометей» Рафаель Гороян. ‒ Загальна накопичувальна ємність складів перевалила за 600 тис. тонн. У цьому сезоні товарообіг «Прометея» склав близько 1 млн тонн».
 
Елеватор у Помічній розташований на території 21 га, це ‒ комплекс із 10 силосних корпусів та 21 складу підлогового типу зберігання. Загальна накопичувальна ємність зерносховищ становить до 130 тис. тонн.

Елеваторний комплекс у Чотирбоках складається з 15 складів підлогового типу зберігання загальною накопичувальної ємністю до 30 тис. тонн.

Снігурівський елеваторний комплекс включає в себе 15 складів підлогового типу зберігання і два силосні корпуси загальною ємністю до 60 тис. тонн.

На момент покупки усі елеватори перебували в робочому стані, тому приймання зернових та олійних культур на місцях не припинялося.

За словами Рафаеля Горояна, обсяг перевалки ГК за 2015/2016 маркетинговий рік складе 930 тис. тонн зернових та олійних, обіг ‒ 6 млрд грн.

Як повідомлялося, раніше «Прометей» заявляв про намір придбати у 2016 році дев’ять елеваторів в Україні, наростивши їх кількість до 17.

Довідка

ГК «Прометей» надає послуги зі зберігання, доробки та логістики зернових культур і соняшнику на базі восьми елеваторів у Миколаївській, Кіровоградській, Київській областях загальною потужністю одночасного зберігання 380 тис. тонн.

У 2015 році група компаній збільшила виручку в 3,9 рази у порівнянні з 2014 роком ‒ до 3,6 млрд грн. Дохід елеваторного напрямку бізнесу збільшився в 2,5 рази, перевищивши 25 млн грн.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!