Елеватор

«Гідросила МЗТГ» збільшила чистий дохід на 32%

«Гідросила МЗТГ» збільшила чистий дохід на 32%

ПАТ «Гідросила МЗТГ» (раніше Мелітопольський завод тракторних гідроагрегатів), провідне підприємство в СНД із випуску гідравлічних розподільників для сільгосптехніки, в січні-вересні 2016 року отримало майже 99 млн грн. чистого доходу. Це на 14,3% більше, ніж за аналогічний період 2015 року.

Згідно з квартальним звітом підприємства в системі розкриття інформації НКЦПФР, чистий прибуток компанії виріс на 32%, сягнувши 5,5 млн грн.

Валовий прибуток зріс на 14% ‒ до 14,5 млн грн. Від операційної діяльності отримано 6,6 млн грн. прибутку проти 4,2 млн грн. роком раніше.

Таким чином, із урахуванням раніше оприлюднених показників діяльності підприємства в січні-червні поточного року, в липні-вересні чистий дохід зріс на 18% порівняно з аналогічним періодом минулого року ‒ до 34,6 млн грн., а чистий прибуток ‒ у 2,8 рази ‒  до 2 млн грн.

Довідка

«Гідросила МЗТГ» випускає спеціалізовану гідророзподільчу апаратуру, силові гідроциліндри й амортизатори для тракторів, комбайнів та іншої сільськогосподарської техніки, а також запасні частини до них.

Компанія входить до «Гідросила Груп» бізнесмена Павла Штутмана.

У 2015 році компанія збільшила чистий дохід на 30,6% до попереднього року, до 111,64 млн грн, чистий прибуток склав 2,69 млн грн проти 2,5 млн грн роком раніше.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!