Елеватор
Головне:
Елеватор

«Фруктона-ВН» підвищить продуктивність переробки ягід за допомоги Проекту USAID

«Фруктона-ВН» підвищить продуктивність переробки ягід за допомоги Проекту USAID

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» співфінансуватиме закупівлю та встановлення обладнання для підвищення продуктивності переробки ягід у ТОВ «Фруктона-ВН».

Це передбачено грантовою угодою та протоколом про наміри, укладеними з компанією, повідомили у Проекті «Агросільрозвиток».

Під торговою маркою «Фруктона» вирощуються ягоди і фрукти, заготовляються дикорослі ягоди й гриби, виробляються швидкозаморожені ягоди, фрукти, гриби, овочі та переробляються горіхи.

Зазначається, що за рахунок використання нового обладнання компанія розширить асортимент продукції, підвищить продуктивність переробки та якість кінцевого продукту, зменшить втрати виробництва та збільшить додану вартість продукції у всьому ланцюгу поставок.

Закупівля за кошти гранту та введення в експлуатацію нового обладнання дозволить «Фруктоні-ВН» пришвидшити і поглибити процес переробки та надати додаткові послуги з переробки.

Очікується, що вплив проекту буде поширений на більше ніж 20 тис. особистих селянських господарств – постачальників із Вінницької, Житомирської, Рівненської, Тернопільської, Львівської, Полтавської, Черкаської і Київської областей.

Крім того, у рамках співпраці за цим проектом, щонайменше 30 МСП-постачальників та партнерів «Фруктони-ВН» отримають допомогу у впровадженні міжнародних стандартів безпечності виробництва сировини, зокрема GlobalG.A.P.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали