Елеватор

ФГ «Гадз» почало експорт яблук до країн Європи та Азії

ФГ «Гадз» почало експорт яблук до країн Європи та Азії

Фермерське господарство «ГАДЗ» цього року розпочало експорт яблук у країни Європи та Азії. Відповідні угоди підписані з більш ніж п’ятьма закордонними державами.

 

– У вересні ми пройшли сертифікацію «Global GAP», яка дає нам змогу експортувати продукцію в будь-яку країну світу. Адже однією із основних вимог Європейського Союзу для можливості експорту продукції є отримання цього сертифікату, – розповів заступник голови правління фермерського господарства «ГАДЗ» Тарас Мельник. – Ми пройшли аудит в період збирання урожаю і за допомогою співпраці зі Всеукраїнською асоціацією садівництва та Міністерством закордонних справ почали вести переговори із клієнтами з-за кордонну. Зокрема це Швеція, Туреччина, Ірак, В’єтнам, ОАЕ, Білорусія. Було досягнуто домовленостей і підписано контракти практично зі всіма фірмами, які розташовані на територіях цих країн. І вже на даний момент розпочали експорт у Швецію, Туреччину, Ірак, Білорусію. А наступного тижня плануємо відправляти продукцію в ОАЕ і Катар.

 

Тарас Мельник зазначає, що завдяки сучасному обладнанню, усі роботи з яблучною продукцією виконуються безпосередньо на підприємстві.

 

– Сад у нас ще досить молодий, цьогоріч однак ми зібрали дуже великий урожай. Отримали можливість пакувати, воскувати яблуко і доводити його до того вигляду, якого вимагають країни на нашому обладнанні. Була підібрана відповідна упаковка під кожного клієнта, відповідний логотип, наклейки на яблуко, чого вимагають наші партнери.

 

Варто зазначити, що співпрацювати із іноземними країнами ФГ «ГАДЗ» планує весь рік, адже плоди зберігаються довго. А з наступного року фірма розпочне вивіз не лише яблук, але й груші та сливи. Відповідний сертифікат одразу на три види продукції, зазначив Тарас Мельник, в Україні має лише їхнє господарство.

 

zz.te.ua

 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!