Елеватор

Фермерське господарство на Вінничині вироблятиме паливні брикети з соломи

Фермерське господарство на Вінничині вироблятиме паливні брикети з соломи

Лінію з виробництва паливних брикетів із соломи відкрито на базі фермерського господарства «Вищеольчедаївське», що в селі Обухів Мурованокуриловецького району Вінницької області.

Про це повідомили у Вінницькій облдержадміністрації.

«Під час жнив на полях залишається багато пожнивних решток, соломи, які забороняється спалювати. Мене зацікавила ідея використання соломи для виготовлення брикетів», ‒ розповів керівник господарства Володимир Дмитрук.

У польської компанії «Аскет», яка займається виробництвом і встановленням обладнання по переробці пожнивних решток за проектом «Золоте вугілля», закупили лінію, побудували приміщення для лінії.

Зараз, за словами Володимира Дмитрука, бригада польських спеціалістів налагоджує лінію. Планується відкрити шість робочих місць і працювати у дві зміни.

«В Україні є вже п’ять подібних ліній, і дві з них ‒ у нашій області», ‒ наголосив перший заступник голови Вінницької ОДА Андрій Гижко.

Він також зазначив, що для роботодавців, які відкривають нові робочі місця, в області діє програма відшкодування кредитних ставок при налагодженні виробництва. «Трьом фермерським господарствам області вже надано таку допомогу», ‒ підкреслив Андрій Гижко.

Паливні брикети, вироблені «Вищеольчедаївським», планують реалізовувати також і в інших районах Вінничини.  

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!