Елеватор

Елеватори «Астарти» прийняли 215 тис. тонн збіжжя нового врожаю

Елеватори «Астарти» прийняли 215 тис. тонн збіжжя нового врожаю

Елеваторні комплекси АСТАРТИ збиральної кампанії-2021 вже прийняли на зберігання 215 тис. тонн пшениці та ріпаку.

Про це повідомляє пресслужба АСТАРТА-КИЇВ.

Усього за попередні три маркетингові роки підприємства Компанії прийняли 2.6 млн тонн сільськогосподарських культур, у т.ч. 1.6 млн тонн кукурудзи, 642 тис. тонн пшениці, 177 тис. тонн соняшника, 159 тис. тонн сої та ін.

«Елеватори «Астарти» працюють з 10 культурами. Це зернові — пшениця, кукурудза, ячмінь, жито, гречка, овес та сорго. Олійні — ріпак, соняшник,  та зернобобові —  соя. Ми надаємо повний комплекс послуг з приймання та зберігання збіжжя, проводимо попередні аналізи по визначенню показників безпеки та ГМО на власних сертифікованих лабораторіях», — зазначив керівник департаменту елеваторного бізнесу «Астарти» Олексій Вєровчук.

Компанія має сучасний парк із 200 вагонів-зерновозів і маневрові локомотиви на кожному елеваторі. Це дозволяє уникати простоїв і чітко за графіком доставляти завантажені маршрути на станції відправлення. Загалом елеватори компанії вантажать відправницькі маршрути (48-54 вагони) за добу-півтори.

«Щоб максимально пришвидшити процес приймання та відвантаження збіжжя ми впровадили низку заходів: ввели електронну ТТН, яка спростила і прискорила роботу вагарів; оптимізували маршрут руху автівок по території підприємств і, таким чином, збільшили швидкість приймання зерна з 8-10 авто на годину до 12. Процеси взяття проб, визначення якості та зважування тривають до 10 хвилин, а процес вивантаження автотранспорту — 5-6 хвилин», — додав Олексій Вєровчук.

В рамках розвитку партнерської екосистеми на елеваторах «Астарти» діє програма лояльності. Компанія пропонує товаровиробникам та зернотрейдерам повний комплекс елеваторних послуг на вигідних умовах: гнучка система знижок, залежно від обсягу перевалки та терміну зберігання,  нові спеціальні пропозиції та сервіси.

Нагадаємо, Астарта-Київ контролює логістику продукції ІТ-рішеннями AgriChain. Також ми писали, що «Астарта-Київ» запускає інноваційну систему автоматизації.