Елеватор

«Елеваторпромсервіс» перевірив роботу свого обладнання в Одеському порту

Фахівці «Елеваторпромсервіс» перевірили роботу автомобілерозвантажувачів виробництва власного заводу, встановлених на перевалочних терміналах Одеського морського порту. Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії.

На терміналі «Бруклін-Київ» був проведений огляд 4-х автомобілерозвантажувачів довжиною платформ 22 метра, вантажопідйомністю 80 тонн. На «Новотех-Терміналі» успішно експлуатуються 2 комплекти автомобілерозвантажувачів, суміщених з вагами, до якості роботи яких у замовників претензій немає. Вищевказане обладнання витримує і сезонні навантаження терміналу, коли часто доводиться працювати в цілодобовому режимі.

На терміналі «Порто-Сан» була перевірена робота одного з перших, вироблених заводом «Елеваторпромсервіс», автомобілерозвантажувачів, поєднаного з вагами. Даний розвантажник експлуатується з початку 2012 року і за весь час роботи всі його системи працюють справно, включаючи гідравлічну, докуповуються лише запчастини, які мають природний термін зносу, такі як манжети і фланці. Також на даному терміналі встановлені бункери виробництва «Елеваторпромсервісу», які були оглянутий фахівцями і претензії до їх експлуатації у співробітників підприємства відсутні.

«Відвідування клієнтів нашого заводу стало доброю традицією для фахівців «Елеваторпромсервісу», адже отримання відгуків про роботу виробленого нами обладнання з перших вуст – це незамінний внесок в подальшу роботу», – наголошується в повідомленні.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!