Елеватор

«Елеваторпромсервіс» поставив обладннання для ОЕЗ на Дніпропетровщині

«Елеваторпромсервіс» виготовив і поставив елеваторне обладнання різних модифікацій і типорозмірів для олійно-екстракційного заводу на Дніпропетровщині продуктивністю до 100 т/год.

Про це повідомляє пресслужба підприємства.

Зокрема, фахівці «Елеваторпромсервісу» встановили норії НЦК, конвейери ланцюгові скребкові (КЦС), конвейери шнекові (КШ), конвейера ланцюгові бункерного типу КЦСб. Конвейери ланцюгові скребкові вигнуті з великим кутом підйому.

Велика частина скребкових транспортерів виконано згідно техзавдання Замовника з нержавіючої сталі (AISI 304).

На вимогу проєкту використовувався привід – мотор-редуктор імпортного виробництва Туреччина Yilmaz, який зарекомендував свою надійність і вважається одним з кращих; використовувалася ланцюг пластинчастий виробництва ТОВ «Елеваторпромсервіс» типу М112 (розривне зусилля не менше 112кН), він виготовлений ​​відповідно до вимог ГОСТу 588, основа ланцюга – нержавіюча сталь (AISI 304); накладки на гонки з високоміцного, іскробезпечного полімеру – поліамід РЕ 500.

Нагадаємо, «Елеваторпромсервіс» перевірив роботу свого обладнання в Одеському порту. Також ми повідомляли про те, що «Елеваторпромсервіс» встановив власні автомобілерозвантажувачі в «Давосі».