Елеватор

Елеватор МХП на Сумщині частково зберігає зерно у рукавах

Елеватор МХП на Сумщині частково зберігає зерно у рукавах
Дві сушарки PETKUS працюють на скрапленому газі, третя живиться від теплогенератора на соняшникових відходах

Загальна потужність одночасного зберігання елеватора МХП в Андріяшівці, який входить до структури «МХП-Урожайна країна», становить 64 тис. тонн по кукурудзі (80  тис. кубометрів).

Про це йдеться у матеріалі, опублікованому в журналі The Ukrainian Farmer

Тим не менш, начальник виробництва елеватора Сергій Кіт розповів, що за весь період експлуатації найбільшим показником перевалки стало 196 тис. тонн. Тоді перевалювали всі основні культури: кукурудзу, пшеницю, соняшник і сою.

За останній рік фахівці елеватора в Андріяшівці перевалили 150 тис. тонн через погодні чинники й слабкий урожай кукурудзи. Однак за обсягом це все одно становило близько 250 тис. кубометрів.

На елеваторі не весь обсяг проходить крізь силоси — щорічно частину зерна закладають у пластикові рукави (від 160 до 200 рукавів залежно від року). Зазвичай у рукавах зерно зберігається незначний період, тому є можливість закладати його з незначним перевищенням вологості й смітної домішки.

Зерно у рукавах збегірається навіть у холодну погоду – його показники доводять до потрібного рівня під час відвантаження.

Раніше ми писали, як обирати майданчик для зберігання рукавів із кормами.