Елеватор Cygnet готується до нового сезону
![](https://agrotimes.ua/wp-content/uploads/2019/07/elevator-sygnet.jpg)
Елеватор компанії Cygnet (Житомирська область) готується до приймання зерна нового врожаю.
Зокрема, компанія провела поточні ремонтні роботи, перевірила усі транспортери, замінила ролики, підпшипники та ремені. Також замінюють самоплинне обладнання, повідомили в Cygnet.
«Чотири силоси чисті для приймання наступних культур. Ми їх спеціально не миємо в цьому році, бо після минулого сезону вони у нас в дуже гарному стані», – зауважив начальник елеватора Сергій Гуцулюк.
За його словами, триває ревізія зерносушарок і їх підготовка до нового сезону, перевірка електродвигунів, заміна підшипників.
Крім того, усі ваги на елеваторі проходять повірку за участю представників Укрметртестстандарт.
Додати коментар