Елеватор
Головне:
Елеватор

Експлуатаційні витрати на перевалку тонни зерна на Раздорському елеваторі становили 71 грн

За підсумками маркетингового року 2020/2021 були визначені лідери по ефективності серед елеваторів в структурі ГК «G.R. Agro».

Про це повідомляє пресслужба G.R. Agro.         

У номінації з мінімальної вартості з експлуатаційних витрат елеватора на тонну прийнятого і відвантаженого зерна переможцем став Раздорський Елеватор.

При сертифікованому обсязі складського зберігання 12000 тонн підприємство здійснило 1,5 обороту рік (18350 тонн) за сезон 2020/2021. При цьому експлуатаційні витрати на перевалку 1 тонни зерна становили 71 грн.

У номінації «Максимальний оборот в % від ємності зернових і олійних культур» став Варварівський елеватор.

Сертифікований обсяг складського зберігання на елеваторі – 32000 тонн (до планового розширення до 38000 тонн). Підприємство здійснило 2 обороту в рік (63940 т / тонн) за сезон 2020/2021.

Ефективність роботи елеватора безпосередньо залежить від числа «вузьких» місць в технологічному процесі в загальному і на окремих ділянках зокрема, а також якості сервісу, що надається клієнтам. Для зростання показників роботи підприємства і збереження позитивної динаміки важливо правильно визначити ці «вузькі» місця і своєчасно вжити заходів для їх усунення, а також безперервно вдосконалювати якість сервісу для клієнтів.

Нагадаємо, G.R. Agro спрямувала до бюджетів усіх рівнів майже 25 млн грн. Також ми повідомляли, що G.R. Agro на 73% збільшила завантаження елеваторних потужностей.

Журнали