Елеватор

DuPont Pioneer вкладе $5 млн у насіннєвий завод на Полтавщині

DuPont Pioneer вкладе $5 млн у насіннєвий завод на Полтавщині

Інвестиції в запуск лінії з виробництва насіння соняшнику в селі Стасі (Полтавська область) складуть $5 млн, повідомив директор з інтегрованих операцій DuPont Pioneer у Європі Пітер Шипош.

«Нова лінія з виробництва насіння соняшнику вартістю $5 млн знаходиться на стадії будівництва на нашому насіннєвому виробничому об’єкті в селі Стасі. Вона буде введена в експлуатацію вже цього року», – зазначив він.

Потужність лінії – 200 тис. посівних одиниць соняшнику. Після її запуску загальна потужність заводу складе понад 700 тис. посівних одиниць (кукурудзи і соняшнику разом).

За словами Пітера Шипоша, в будівництво заводу до 2013 року було інвестовано $40 млн, в 2014 році – ще $11 млн у лінію з виробництва насіння кукурудзи.

Загальний обсяг інвестицій DuPont Pioneer у завод з виробництва насіння після запуску лінії з виробництва насіння соняшнику складе $56 млн.

Компанія працює над розширенням ділянок гібридизації для кукурудзи та соняшнику в Україні. Об’єкт у селі Стасі інтегрований у глобальну виробничу мережу Pioneer, і найближчим часом зможе виробляти насіння на експорт.

За даними Kleffmann Group, частка ринку DuPont Pioneer в Україні в сезоні-2016 була 19% в насінні кукурудзи, 16% – в насінні соняшнику.

DuPont Pioneer реалізує свої насіння більш ніж в 90 країнах світу.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!