Елеватор

ДПЗКУ запускає програму форвардних закупівель озимих культур восени

ДПЗКУ запускає програму форвардних закупівель озимих культур восени

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) розпочинає програму закупівлі озимих зернових майбутнього врожаю.

Це перший етап масштабної форвардної програми, в рамках якої планується проавансувати українських сільгоспвиробників на суму понад 1 млрд грн.

Про це повідомила начальник відділу форвардних закупівель ПАТ «ДПЗКУ» Наталія Головань.

«Вперше за історію корпорації прийнято рішення розпочати форвардну програму восени, щоб сільгоспвиробник вже на початку нового календарного року отримав авансові кошти, які він зможе використати для вчасного проведення весняно-польових робіт, закупівлі більш дешевих засобів захисту рослин та палива ще до початку  сезону», – наголосила вона.

За словами Наталії Головань, погодження на запуск та фінансування цієї програми від китайського партнеру ДПЗКУ – компанії ССЕС, а також Експортно-імпортного банку Китаю вдалось отримати у рекордно короткий термін.

«Система контролю, яка на сьогодні розроблена і впроваджена у корпорації, зводить до мінімуму ризик невиконання сільгоспвиробниками зобов’язань за форвардними договорами, завдяки чому два роки поспіль ми не маємо жодної заборгованості за результатами програм закупівель зерна майбутнього врожаю», – підкреслила Наталія Головань.

Регіональні відділи та філії ДПЗКУ вже готові приймати заявки та документи від сільгоспвиробників на участь у першому етапі програми форвардних закупівель.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!