Елеватор
Головне:
Елеватор

ДПЗКУ отримала понад 600 млн грн. відшкодованого ПДВ

ДПЗКУ отримала понад 600 млн грн. відшкодованого ПДВ

Станом на березень 2017 року Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) отримала 600 млн грн. відшкодованого ПДВ.

Про це повідомив заступник голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Сень.

«Протягом минулого року відносини ДПЗКУ з Державною фіскальною службою в частині повернення ПДВ були вельми складними, ‒ нагадав він. ‒ Але внаслідок зміни керівництва у жовтні минулого року питання відшкодування ПДВ нарешті зрушило з мертвої точки. Саме у жовтні ми отримали перші 60 млн грн. відшкодованого податку на додану вартість. Загалом на сьогодні, завдяки проведеній спільній роботі з ДФС України, держкорпорації вже відшкодовано з бюджету 607 млн грн.».

За словами Олександра Сеня, з урахуванням отриманих виплат, наразі заборгованість бюджету по відшкодуванню ПДВ за 2016 рік складає 664,5 млн грн.

«При цьому, за результатами перевірок Державною фіскальною службою, неузгодженим залишається ПДВ у розмірі 104,6 млн грн., який сформувався по закупівлях у період лютого-червня 2016 року. Ми наразі проводимо зустрічні перевірки по проведеній за цей період закупівельній діяльності з метою оскарження рішень ДФС на цю суму», ‒ зазначив заступник голови правління ДПЗКУ.

Також він повідомив, що внаслідок зміни підходів у системі закупівель держкорпорації, посилення контролю, зокрема, в частині походження зернових, а також збільшення обсягів закупівель у прямих сільгоспвиробників, з жовтня 2016 року у компанії встановлено відсутність ризикових операцій з придбання зернових, що свідчить про прозорість здійснених у цей період закупівель.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!