Елеватор

ДПЗКУ оновила обладнання на своїх КХП та елеваторах

ДПЗКУ оновила обладнання на своїх КХП та елеваторах

Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) протягом року реалізувала низку проектів з модернізації виробничих потужностей власних філій. Про це повідомив директор департаменту розвитку філій ПАТ «ДПЗКУ» Юрій Крутенчук.

«Завдяки встановленню ваг із довжиною платформи 22 м та вантажопід’ємністю  до 90 тонн, чотири філії корпорації: Харківський КХП №2, Кобеляцький КХП, Брилівський елеватор та Богдановецький КХП отримали можливість обробляти великовантажні автомобілі», ‒ зауважив Юрій Крутенчук.

За його словами, до кінця поточного року планується встановити таке обладнання ще на чотирьох підприємствах: Одеському зерновому терміналі, Одеському КХП, Сахновщинському елеваторі та Бровківському хлібоприймальному підприємстві.  

Крім того, збудовано 80-тонні вузли приймання автотранспорту на Білоколодязькому та Буринському елеваторах, що дозволило прискорити відвантаження та убезпечило працівників при обробці великовантажних автомобілів.

Також розпочато будівництво на Лубенському та Кобеляцькому КХП, модернізовано зерносушарки на Ічнянському КХП, Білоколодязькому елеваторі та Харківському КХП № 2.

«Проведені роботи з модернізації потужностей наших філій дозволять значно зменшити витрати палива та забезпечити якість зерна при сушінні», ‒ підкреслив директор департаменту.

Для зменшення витрат на оплату електроенергії встановлені установки компенсації реактивної потужності на Харківському КХП № 2, Сумському КХП, ведуться роботи на Лубенському НОЗ, Новополтавському елеваторі та Хлібній базі № 86.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!