Елеватор
Головне:
Елеватор

Дорогу молоді в АПК — відкрито

Поділитись:
Дорогу молоді в АПК — відкрито

 

Центр «Розвиток КСВ» і п’ять найбільших аграрних компаній України сьогодні підписали меморандум про співпрацю в реалізації освітнього проекту «Твоє майбутнє в Агро». Мета проекту — об’єднати зусилля бізнесу й освітніх установ для підвищення обізнаності молоді про професії в аграрній галузі, що сприятиме усвідомленому кар’єрному вибору молодих людей.

Меморандум підписали Центр «Розвиток КСВ» і такі компанії: «Астарта-Київ», «Монсанто Україна», «Сварог Вест Груп», «Сингента» й HarvEast. В рамках Меморандуму буде створено детальну карту всіх професій аграрної сфери, веб-портал для вільного доступу до інформації молоді та вчителів по свій країні, а також підготовлені матеріали для проведення спеціальних занять на тему кар’єрного розвитку в школах і ВНЗ.

Визначитися з майбутньою професією не можуть близько 80% випускників шкіл. Причини можуть бути такі: молоде покоління не знає професій загалом і в окремих галузях; не розуміє, як розвивати свою кар’єру в Україні, віддаючи перевагу навчанню за кордоном й ігноруючи можливості освіти та працевлаштування в Україні.

«Мета проекту — створити національну мережу кар’єрного консультування у школах й університетах. Наразі ведуться перемовини з іншими компаніями, але нам приємно, що аграрний сектор (флагман української економіки) став першим у цьому національному проекті», — зазначає Марина Саприкіна, Центр «Розвиток КСВ».

«Аграрна галузь нині активно розвивається, перетворюючись на один із найінноваційніших секторів світової економіки. Однак в нашому суспільстві все ще побутують деякі стереотипи щодо роботи в сільському господарстві. Молоді люди, на жаль, нечасто розглядають можливості розвитку власної кар’єри у цьому секторі й не розуміють усіх перспектив роботи там. Сподіваюся, що експертна допомога та досвід фахівців надихне багатьох талановитих українських молодих людей на вибір своєї кар’єри у сільському господарстві”, — каже Віталій Федьчук, директор з корпоративних питань та зв’язків з громадськістю компанії «Монсанто Україна».

«Сучасна українська аграрна індустрія має всі інструменти, щоб розбудовувати успішну економіку й активно зміцнювати суспільно-просвітницьку платформу у країні шляхом спільних зусиль влади, громадських установ, бізнесу й навіть представників однієї конкурентної галузі, — зауважила пані Наталія Кудренко, HR директор компанії «Syngenta в Україні». — Великий міжнародний досвід, інноваційність і високий рівень корпоративної відповідальності компанії Syngenta визначають наше прагнення забезпечувати підтримкою та знаннями не лише досвідчених аграріїв, а й молодих спеціалістів і випускників, які потребують найактуальніших освітніх орієнтирів і детальної інформації щодо кар’єрного розвитку в аграрній сфері. Ми раді, що проект „Твоє майбутнє в Агро” створюватиме саме такі можливості для покоління майбутніх фахівців».

«Корпорація «Сварог Вест Груп» є високотехнологічною компанією, і нам важливо постійно вдосконалюватися. Без свіжих ідей цього досягнути неможливо. Проект „Твоє майбутнє в Агро” дає змогу не лише якісно та доступно доносити інформацію про професії аграрного спрямування до учнів і студентів, а й забезпечити себе високопрофесійними кадрами в майбутньому, таким чином крокуючи в ногу з часом, інноваціями та нововведеннями. Переконаний, що перспектива розвитку українського агросектора в руках молодих амбітних драйверів. Нам необхідно допомогти їм відкрити й реалізувати свій потенціал», — зазначив Андрій Гордійчук, голова правління корпорації «Сварог Вест Груп».

«Ми вирішили підтримати цей проект, адже бачимо гостру потребу у кваліфікованих кадрах в аграрній галузі. Сьогодні це не найпопулярніша професія серед молоді, але багато хто навіть не знає, які перспективи вона дає. Наше завдання — поінформувати школярів і студентів про особливості роботи в секторі, тому що АПК сьогодні — це високотехнологічне виробництво із сучасним обладнанням і підходом до роботи. Тому кваліфіковані кадри в сільському господарстві — запорука майбутнього галузі та країни», — зазначила HR директор HarvEast Лідія Клочан.

MilkUa

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!