Елеватор

«Добродія Фудз» збереже понад 25% енергії завдяки сонцю

«Добродія Фудз» збереже понад 25% енергії завдяки сонцю

Компанія «Добродія Фудз» у 2022 році планує розпочати втілювання проєкту зеленої енергетики.

Про це йдеться у статті журналу The Ukrainian Farmer.

В компанії зазначають, що виробництво потребує значне використання електроенергії.

Враховуючи обмежені площі, де можна було б розсташувати сонячні панелі, в «Добродія Фудз» вирішили в першу чергу вирішувати проблему використання «зелених» енергоносіїв.

За словами головного інженера підприємства Олександра Молчанова, був проведений тендер серед компаній — постачальників обладнання сонячної енергетики. З одним із постачальників уклали угоду щодо проєктування системи під умови «Добродії Фудз».

«Сподіваємося вже наступного року розпочати реалізацію проєкту, що забезпечить підприємству близько 25% добового споживання електроенергії. Для подальшого встановлення сонячних панелей обрали найоптимальнішу локацію — дах однієї з будівель. Аналіз споживання електричної енергії показує, що річне споживання електричної енергії становить понад 1451,52 МВт. Як сподіваються фахівці, річна генерація становитиме понад 264,862 МВт·год», – зазначив Олександр Молчанов.

За його словами, попередні розрахунки демонструють, що цей проєкт має окупитися за 4–4,5 року.

Нагадаємо, за результатами 2020 року частка «Добродія Фудз» на ринку становить 13%. Також ми писали, що Agricom Group почав виробляти пластівці Super Hercules і крупи «Добродія».