Елеватор

«Дніпроолія» має плани з нарощення потужностей

Поділитись:
«Дніпроолія» має плани з нарощення потужностей

Компанія «Дніпроолія» має намір побудувати третє екстракційне відділення, два елеватори зі зберігання шроту і цех його грануляції.

Про це розповів власник компанії «Дніпроолія» Руслан Євстаф’єв журналу LandLord.

«Найближчим часом ми збираємося побудувати третє екстракційне відділення, два елеватори зі зберігання шроту, цех його грануляції», – сказав він. – Ми також розвиватимемо внутрішню залізничну логістику, щоб завантажувати у вагони олію і шрот одразу на території підприємства. Поки ми перевозимо нашу продукцію тільки автотранспортом.

За словами Руслана Євстаф’єва, щомісяця компанія експортує до 40 тис. тонн шроту і близько 12 тис. тонн рослинної олії.

Причому, зазначив він, у загальному обсязі продукції «Дніпроолії» на шрот припадає понад 90%. «У цьому наша відмінність від олійноекстракційних заводів повного циклу: в них частка олії становить до 45% від обсягів виробництва і до 39% – це шрот», – підкреслив Руслан Євстаф’єв.

Нещодавно було збудовано другу чергу підприємства – олійноекстракційний завод повного циклу. «Тепер ми працюємо на двох видах сировини: переробляємо насіння соняшнику і макуху. На добу «Дніпроолія» переробляє 700 тонн насіння соняшнику і близько 1,2 тис. тонн макухи, – зауважив власник компанії. – Підприємство також може працювати на сої та ріпаку, але поки такого досвіду ми не маємо».

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями