Елеватор
Головне:
Елеватор

Для працівників лабораторій і елеваторів проведуть семінари-практикуми

Семінари-практикуми для працівників лабораторій і елеваторів організовують українські компанії «Технотест Плюс» і «Украгротест».

«Головна наша особливість – багато практики під час аналізу теми. Важливо й те, що семінари проводить не лектор, не науковець, а завідувач реальною лабораторією з 20 річним досвідом роботи. Він щодня має справи з багатьма суперечливими питаннями, і, ґрунтуючись на особистому досвіді, вчить тому, як відрізнити неякісне зерно, як обґрунтувати результати проведеного аналізу», – розповів Кирило Скороход, операційний директор «Технотест Плюс».

Він додав, що навіть в висококваліфікованих співробітників лабораторій з аналізу якості зерна, що працюють не перший рік, не завжди вистачає знань і сил для самостійного вивчення постійно мінливих стандартів.

«Різниця в підходах може коштувати десятки і сотні тисяч доларів, відтак компанії, які не приділяють увагу освіті персоналу зернових лабораторій, ризикують втратою серйозної валютної виручки і часткою на конкурентному ринку», – підсумував Кирило Скороход.

Нагадаємо, відбувся польсько-український семінар з питань технологій у овочівництві.