Овочі-Ягоди-Сад

Відбувся польсько-український семінар з питань технологій у овочівництві

Відбувся польсько-український семінар з питань технологій у овочівництві

27 вересня у офісі Польської Агенції з Інвестицій та торгівлі у Києві відбулася зустріч-презентація «Інновації у вирощуванні рослин у теплицях».  Захід пройшов у форматі круглого столу, за яким зустрілися представники польських компаній та українські фермери-овочівники, які вирощують продукцію у закритому грунті.

 

Ініціаторами та організаторами зустрічі виступило Закордонне Торгівельне бюро у Києві. Ця організація має представництва у 45 країнах по всьому світу і кожен польський підприємець може приїхати у будь-яку з них та презентувати себе та свої послуги. У Києві така організація допомагає польським і українським компаніям разом створювати та реалізовувати цікаві ідеї щодо ведення бізнесу.  Керівник закордонного торговельного бюро у Києві Кароль Кубіца  подякував українським фермерам, які знайшли час і можливість  прийняти участь у цій зустрічі і висловив сподівання на продуктивну співпрацю між нашими країнами.

 

Компанії, які презентували свою продукцію для українського агробізнесу, відомі і працюють не тільки у Польщі, а і у багатьох країнах світу. А саме компанії:

 

Plantalux, яка є розробником перших професійних світильників у світлодіодній технології LED для теплиць. Застосування системи управління енергією у взаємодії з виділеним освітленням дає підвищення урожайності та знижує споживання електроенергії майже утричі, що є дуже вагомою перевагою у сучасних економічних умовах;

 

EKOPLON – польський виробник позакореневих добрив та добрив для грунту високої якості, адаптованих під конкретні потреби як професійних, так і любительських сільгоспвиробників;

 

Strigiformes – виробник однойменного біостимулятору для садівництва, сільського господарства та городництва. Препарат дозволяє більш ефективно використовувати мінеральні або органічні добрива, одночасно покращуючи фотосинтез й опірність рослин.

 

RuryWalczaka – винахідник та виробник спеціальних  горизонтальних гофрованих труб, призначених для зниження витрат на центральне опалення теплиць.

 

DAGLASS – міжнародна компанія, яка спеціалізується на розробці та впровадженні власної технології хімічної та фізичної обробки скла, у тому числі, для теплиць.

 
 

 

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!