Елеватор

Для державного Новопокровського КХП шукають інвесторів

Для державного Новопокровського КХП шукають інвесторів

Фонд державного майна пропонує потенційним інвесторам надати свої пропозиції щодо приватизації державного підприємства «Новопокровський комбінат хлібопродуктів» (смт Новопокровка Харківської області).

Основні види діяльності підприємства: виробництво продуктів борошномельно-круп’яної промисловості, виробництво готових кормів для тварин.

Виробнича потужність млинзаводу Новопокровського КХП ‒ 500 тонн зерна на добу. З урахуванням графіку роботи підприємства та всього обладнання, яке використовується в процесі вироблення борошна,фактична потужність складає 375 тонн зерна на добу.

Виробничо-технологічний елеватор підприємства місткістю 54 тис. тонн приймає зерно з автомобільного та залізничного транспорту.

Комбікормовий завод має виробничу потужність 1050 тонн на добу. З урахуванням графіку роботи підприємства та всього обладнання, яке використовується в процесі вироблення борошна, фактична потужність складає 300 тонн зерна на добу. Завод виробляє повнораціонні комбікорми для всіх видів птиці, свиней, ВРХ та риб.

Зерносушильний комплекс призначений для сушіння насіння соняшника, кукурудзи, пшениці та інших зернових культур. Його потужність ‒ 50 тонн/год.

У повідомленні ФДМУ зазначається також, що виробництво комбікормів орієнтовано на кінцевого споживача та на власну роздрібну мережу. Основними споживачами борошна на внутрішньому ринку є хлібопекарські підприємства, роздрібні торгівельні мережі Харківської області. А основними напрямками експорту борошна є Молдова, Білорусь, Китай, ОАЕ.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!