Елеватор

«Даноша» поклала око на «Галицькі аграрні інвестиції» Веревського

«Даноша» поклала око на «Галицькі аграрні інвестиції» Веревського

Компанія «Даноша» (Івано-Франківська область) планує придбати контроль над ПП «Галицькі аграрні інвестиції», яке входить до складу агрохолдингу «Українські аграрні інвестиції» (УАІ).

Згідно з оприлюдненою інформацією на сайті Антимонопольного комітету України, відомство може дозволити «Даноші» придбати частку в статутному капіталі підприємства, що забезпечує перевищення 50% голосів у органах управління.

ПП «Галицькі аграрні інвестиції» займається вирощуванням зернових і олійних культур, торгівлею зерном, насінням та кормами для тварин.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб, засновниками підприємства є Андрій Веревський і «Українські аграрні інвестиції».

Агрохолдинг «Кернел» у червні 2017 року став 100%-м власником «Українських аграрних інвестицій».

«Даноша» – українська сільгоспкомпанія зі 100%-м данським капіталом. Входить до складу Axzon A/S – данської групи компаній, що здійснює розвиток свинарських комплексів у Данії, Польщі, Україні та Росії. Група є одним із найбільших виробників свинини в Польщі й Україні. Крім свинарства, в Україні група займається рослинництвом, виробництвом комбікормів, біогазу й електроенергії.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!