Елеватор

Cвітловодський річковий термінал перевалив у 2019 році понад 115 тис. тонн вантажів

За підсумками 2019 року флот ТОВ «Cвітловодський річковий термінал» групи компаній «Агровіста» транспортував понад 115 тис. тонн вантажів у порти Херсон та Миколаїв.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці компанії.

На морські кластерні судна для подальшого відправлення до Туреччини, Кіпру, Італії, Лівану, Ізраїлю перевантажувалися здебільшого зернові. 90% вантажів становила кукурудза, серед іншого – пшениця, ячмінь, ріпак, соняшниковий шрот.

Головним портом навантаження флоту був і залишається Світловодськ, але торговий підрозділ компанії рухається в напрямку розширення бази постачальників.

У 2019 році навантаження відбувались на річкових елеваторах Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської областей.

«Неабиякий внесок у загальний обсяг перевезень зернових по річці було зроблено спільними зусиллями з компанією «Портошипінг». Один з буксирів працював в тайм-чартері з баржами замовника. В цьому тандемі було перевезено 73 тис. тонн зернових, здебільшого для перевантаження на зовнішньому рейді Миколаєва», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, ТОВ «Cвітловодський річковий термінал» наразі налічує 2 буксири та 4 несамохідні баржі загальною місткістю 7,8 тис. тонн. У 2019 році вони здійснили 17 рейсів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!