Елеватор
Головне:
Елеватор

Чистий прибуток МХП у І кварталі скоротився на 63%

Поділитись:
Чистий прибуток МХП у І кварталі скоротився на 63%

Протягом січня-березня 2019 виручка агрохолдингу «Миронівський хлбіопродукт» зросла на 42% порівняно з аналогічним періодом минулого року і склала $436 млн.

Про це повідомили у компанії.

Експортна виручка зросла на 65% – до $268 млн. Це 61% від загальної виручки.

Валовий прибуток МХП залишився відносно стабільним – $81 млн, маржа валового прибутку знизилася до 19% з 26% у І кварталі 2018 року.

Приведена EBITDA скоротилася до $83 млн із $89 млн через зниження маржі по всіх сегментах. Приведена EBITDA маржа – до 19% проти 29% за аналогічний період минулого року.

Чистий прибуток агрохолдингу склав $33 млн проти $90 млн у І кварталі 2018 року. Таке скорочення викликано головним чином через негрошовий прибуток від курсових різниць і зростання фінансових витрат, пов’язаних із застосуванням IFRS 16, а також через вищі амортизаційні відрахування, пов’язані з розширенням Вінницького птахокомплексу.

Голова ради директорів МХП Джон Річ зауважив, що фінансові результати І квартала 2019 року відображають значне зростання доходів, оскільки нові виробничі потужності запущені і включають доходи придбаної словенської компанії Perutnina Ptuj.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!