Елеватор

Чернігівський елеватор компанії «Агротрейд» поповнив перелік маршрутних

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Чернігівський елеватор став третім у групі компаній «Агротрейд», що поповнив перелік маршрутних.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Для регіону це величезний крок вперед, оскільки місцеві сільгоспвиробники отримують доступ до транспортної системи країни і можливість гарантованої і більш дешевої доставки врожаю у порт», – ідеться в повідомленні.

Як зазначається, на елеваторі встановлено додаткове обладнання для очищення, нові транспортні галереї, розв’язки для зерна, а також автоматизовано багато процесів. Крім того, тепер елеватор може одночасно утворювати приймання врожаю і відвантаження в вагони. Тепер на підприємстві можна завантажити не менше 54 вагонів протягом двох діб.

«Відділ логістики доклав серйозних зусиль для отримання маршрутного статусу. Ми підготували документацію, подали заявку, запит для присвоєння залізничній станції «Дочка» статусу маршрутної. «Укрзалізниця» провела перевірку і надала станції першу категорію. Таким чином, ми отримали можливість відвантажувати до 15 маршрутів щомісяця», – зазнаив начальник відділу логістики групи «Агротрейд» Олексій Винник.

За його словами, до станції «Дочка» статус маршрутних станцій з’явився біля станцій «Гадяч» і «Ворожба», де також є елеватори компанії.

 «Для маршрутного елеватора доставка в порт коштує дешевше за рахунок більш низьких ставок. А трейдери готові трохи переплачувати за гарантії своєчасної доставки і виконання контрактів. Отже, заощаджуючи на доставці й заробляючи більше, елеватор може встановлювати ціну на 200-300 грн вищу за кожну тонну», – зауважив директор департаменту внутрішньої торгівлі «Агротрейд» Олександр Павленко.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями