Елеватор

Cereal Planet став єдиним власником ТОВ «Олімп»

Cereal Planet став єдиним власником ТОВ «Олімп»

Компанія Cereal Planet PLC (Кіпр), яка представлена в Україні групою компаній «Сіріел Україна», придбала 100% акцій української виробничої компанії ТОВ «Олімп».

Про це повідомляється на сайті Варшавської фондової біржі.

Згідно з повідомленням, ТОВ «Сіріел Україна» ухвалило рішення щодо припинення своєї діяльності в результаті реорганізації шляхом приєднання до ТОВ «Олімп». Очікується, що  об’єднання відбудеться в першій половині 2018 року.

Як повідомляється на сайті Cereal Planet, 19 лютого 2018 року вона придбала корпоративні права ТОВ «Олімп», ставши єдиним власником компанії.

Довідка

До складу групи компаній Cereal Planet входили АПФ «Ранок», що спеціалізується на переробці зерна і експортних продажах; ТОВ «Олімп», що виробляє і реалізує крупи на внутрішньому ринку; ТОВ «Сільгоспкорм», основним видом діяльності якого є виробництво кормів для тварин.

За даними групи компаній, Cereal Planet нині займає до 10% українського ринку круп. Щомісячний обсяг виробництва становить 4,5-5 тис. тонн. Компанія випускає вагові крупи для B2B ринку, під ТМ «Олімп» – чотири лінійки продукції: «Булгур», «Рідлана», «Майфайна», «Златокосиця», під ТМ «Люба ферма» – кормосуміші для тварин.

Cereal Planet експортує крупи до більш ніж 50 країн світу.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!