Елеватор

Bunge купує стивідора в Миколаєві

Bunge купує стивідора в Миколаєві

 

Антимонопольний комітет України надав дозвіл компанії Koninklijke Bunge B. V. (Роттердам, Нідерланди) придбання частки в компанії Нова європейська компанія (Миколаїв).

Дозвіл забезпечує Bunge перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

Довідково: транснаціональна компанія Bunge інвестувала 180 млн дол. в будівництво виробничо-перевалочного комплексу в Миколаєві, який включає завод з виробництва рослинної олії, термінал перевалки масла та розширені потужності зернового термінала.

Бізнес Bunge полягає в закуповуванні, продажу та зберіганні олійних і зернових культур, переробці олійних, виробництві цукру й етанолу з цукрової тростини, переробці пшениці, кукурудзи та рису для виготовлення інгредієнтів, що використовують компанії-виробники харчових продуктів; продає добрива в Південній Америці.

Основними активами Bunge в Україні є Дніпропетровський олійноекстракційний завод, що виробляє рафіновану соняшникову олію під торговими марками «Олейна», «Розумниця», і дочірнє підприємство з іноземною інвестицією «Сантрейд» (Київ) з елеваторами в багатьох регіонах України. Крім трейдингу зерном й олією компанія також здійснює торгівлю засобами захисту рослин, насіннєвим матеріалом.

За матеріалами Новое Время: Бизнес

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!