Елеватор

Брилівський елеватор модернізують за 2 млн гривень

Брилівський елеватор модернізують за 2 млн гривень

На модернізацію Брилівський елеватора в Олешківському (Цюрупинському) районі Херсонської області планується інвестувати близько 2 млн грн. Про це пише видання «Цюрупинск сегодня».

Потужності елеватора, який входить в структуру ДПКЗУ, дозволяють прийняти майже весь обсяг зерна, що виробляється у Олешківському районі – а це близько 45 тис. тонн.

Планом інвестицій передбачено закупити та встановити новий зернометач, лабораторне обладнання та облаштувати нову вагову, монтаж якої вже розпочато.

«Роботи ведуться повний робочий день. Вихідних у нас майже немає, ‒ розповів директор Брилівського елеватора Євген Кузуб. ‒ За добу маємо намір відвантажувати 1,5 тис. тонн зерна».  

За словами керівника підприємства, елеватор може приймати на зберігання не лише пшеницю, а й ячмінь, соняшник, кукурудзу та інші культури.

У планах керівництва елеватора також фігурують млин, олійниця, крупорушка, кондитерський цех, пекарня, які колись працювали тут. Є наміри поступово їх відновлювати.

З відродженням елеватора понад 30 жителів селища Брилівка отримали робочі місця. «А в сезон приймання, переробки та відвантаження зерна їх буде ще більше», ‒ зауважив керівник.

Довідка

Брилівський елеватор споруджений у 1945 році. У 2013 році увійшов до складу Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПКЗУ). До 2015 року елеватор працював на чверть потужності.

Елеватор має зручне розташування ‒ фактично в центрі Олешківського району, в кількох десятках метрів від залізниці, завдяки чому є можливість швидко відвантажувати зерно та іншу сільгосппродукцію.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!