Елеватор

«Блексі Фрут компані» запустить твердопаливний котел на біопаливі з обрізків саду

«Блексі Фрут компані» запустить твердопаливний котел на біопаливі з обрізків саду

ТОВ «Блексі Фрут компані» (Запорізької область) ініціював створення ланцюжка перероблення обрізок плодових дерев у тріску, яку використовують як тверде біопаливо для опалення або як мульчу для дерев.

Про це повідомили у проекті Горизонт 2020 «uP_running – Стале використання деревної біомаси від обрізки і викорчовування багаторічних сільськогосподарських насаджень».

Після обрізування саду вологу тріску перевозять до спеціальних сховищ, де вона підсушується та зберігається до опалювального періоду.

Загалом, враховуючи втрати біомаси під час технологічних операцій, з 1 га саду в середньому отримують 1,2 тонни тріски вологістю 25%, що еквівалентно за нижчою теплотворною здатністю приблизно 450 куб. м природного газу.

Вже цього року компанія встановить і запустить в експлуатацію новий твердопаливний котел із автоматичною паливоподачею.

У подальшому «Блексі Фрут компані» планує збільшити обсяги виробництва деревної тріски, встановити ще декілька твердопаливних котлів із автоматичною подачею палива.

Продуктивність цього ланцюга для виробництва та логістики тріски зможе забезпечити потреби у біопаливі як домогосподарств, так і об’єктів соціальної сфери села Костянтинівка Мелітопольського району Запорізької області, зокрема, трьох загальноосвітніх шкіл регіону.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!