Елеватор

Biomin розробляє сьоме покоління кормових добавок для захисту тварин від мікотоксинів

Biomin розробляє сьоме покоління кормових добавок для захисту тварин від мікотоксинів

Компанія Biomin наразі розробляє сьоме покоління препарату Мікофікс.

Про це повідомив Ерік Ербер, власник Biomin, перебуваючи в Києві з нагоди 10-річчя українського офіційного представництва компанії.

Він також додав, що вже є ідеї для восьмого і дев’ятого покоління Мікофіксу.

Лінійка препаратів Мікофікс – це кормові добавки для деактивації мікотоксинів у кормах і захисту здоров’я тварин. Використовується для птиці, свиней і жуйних, а також риби і креветок.

Також Ерік Ербер підкреслив, що компанія орієнтується на природні, органічні добавки, проте вони придатні для використання і в звичайному виробництві.

«Наші продукти зареєстровані для використання в екологічному виробництві, – зазначив він. – Ековиробництво не є для нас ексклюзивним. Загальна частка продуктів – не органічна».

Довідка

Компанія Biomin – лідер у галузі годування й охорони здоров’я тварин. Створює і продає кормові добавки та премікси для тварин, птиці та риби, а також надає послуги щодо покращення показників продуктивності за допомогою економічно обґрунтованих заходів.

Biomin була заснована в Австрії в 1983 році та входить до складу корпорації Erber Group. Офіційно представлена більше, ніж у 120 країнах світу. Має дослідницьку мережу з 200 університетів та дослідних інститутів, 19 власних заводів.

У 2007 році в Україні було створено офіційне представництво компанії – «Біомін Україна».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!