Елеватор

BASF оголосив про офіційне відкриття агроцентру у Східному регіоні України

BASF оголосив про офіційне відкриття агроцентру у Східному регіоні України

Концерн BASF офіційно відкрив агроцентр у с. Великі Сорочинці, який став стратегічним майданчиком для випробування нових технологій та визначення особливостей застосування препаратів для ефективного захисту культур в агрокліматичних умовах Східного регіону України. Агроцентр розширює можливості проведення польових досліджень і дає змогу збільшити кількість інноваційних препаратів BASF, дія яких вивчатиметься на дослідних полях. Крім того, тут регулярно відбуватимуться спеціальні семінари і Дні поля в оновленому форматі, а завдяки високотехнологічному оснащенню центру і потужній експертизі працівників BASF агрономи матимуть змогу опановувати нові знання та долучатися до найкращих світових практик з вирощування щедрих і здорових врожаїв.

Агроцентр має потужну історію польових досліджень, оскільки був заснований на території демоцентру компанії BASF. Водночас якщо у демоцентрах відбувається тестування і демонстрація дії препаратів BASF у порівнянні з контролем та іншими системами існуючого господарства, то агроцентри мають посилену наукову базу, виконують ширше коло завдань та володіють власною технікою для обробки ґрунту, посіву культур та догляду за ними. Тож у Великих Сорочинцях спеціалісти BASF особливо глибоко вивчають ефективність продуктів компанії за різних норм внесення у різні строки, а також у порівнянні з конкурентними продуктами, пристосовують технології до агрокліматичних умов регіону, здійснюють контроль фітотоксичної дії продуктів на культурні рослини та багато іншого.

«З налагодженням роботи дослідного майданчика у Великих Сорочинцях ми збільшили кількість агроцентрів до 4-х, що відтепер розташовані як у Центральній, Південній і Західній Україні, так і Східній, а разом з 13 демоцентрами BASF працює широка мережа з дослідження ефективного захисту рослин по всій країні. Наші плани на майбутнє дуже амбітні. Ми будемо продовжувати проведення внутрішніх Днів поля, змінювати формат польових семінарів для агрохолдингів та прогресивних господарств, пропонувати навчальні події та семінари, збільшувати кількість дослідів із вивчення нових препаратів компанії. Інвестиції в розвиток цього господарства засвідчують особливу роль досліджень та інновацій для BASF, наше прагнення знаходити найкращі рішення для фермерів у кожному регіоні та підкреслюють вагомість розвитку аграрної галузі України в цілому», – зауважив Маріано Етчеверрі, технічний директор компанії BASF в Україні, Республіці Молдова та країнах Кавказу.

Робота нового агроцентру BASF відбувається у двох напрямах – дрібноділянкові досліди на п’яти ключових сільськогосподарських культурах Східного регіону (озимій пшениці, ячмені, кукурудзі, соняшнику і сої) та демонстраційні поля, де представлені системи захисту BASF.

Офіційне відкриття агроцентру відбулося під час Дня поля 14 червня, що цьогоріч проходить під гаслом «Традиції плюс інновації – плюсуй переваги!» Однак активна робота агроцентру розпочалася ще навесні 2016 року, коли були закладені перші досліди, створені демонстраційні ділянки та проведені перші заходи. На сьогодні майданчик безперечно довів свою ефективність і своєчасність прийнятого рішення. В агроцентрі вже проведена низка подій, серед яких польові семінари та внутрішні Дні поля, які відвідали близько 70 аграріїв – представників агрохолдингів та господарств із загальним земельним банком у 500 тис. га, а BASF залучив до активної співпраці сотні нових клієнтів.

Серед безперечних переваг агроцентру – географічне розташування і під’їзні шляхи для зручності аграріїв, щоб ознайомитися з інноваційними препаратами BASF і технологіями захисту рослин, можливість вивчити особливості роботи препаратів в умовах регіону і професійне ставлення спеціалістів господарства, які прагнуть поширювати прогресивний досвід.

 

agro.basf.ua

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!