Елеватор

BASF надає молодим аграрним спеціалістам старт у реальному агросекторі

BASF надає молодим аграрним спеціалістам старт у реальному агросекторі

Компанія BASF сформувала із числа студентів і випускників профільних аграрних вищих навчальних закладів групу для стажування в реальних умовах сільськогосподарського бізнесу.

 

Завдяки програмі талановита молодь має можливість розпочати кар’єру в одній з провідних світових компаній у сфері захисту рослин, запроваджувати найкращий світовий досвід в Україні та розвивати принципи ефективного ведення агробізнесу.

 

BASF продовжує успішний досвід організації програми стажування вже третій рік поспіль. Сьогодні до роботи компанії долучилися 10 найкращих претендентів, які пройшли жорсткий відбір серед понад 100 конкурентів. А географія охоплює ключові аграрні регіони України, серед яких Тернопільська, Хмельницька, Вінницька, Київська, Черкаська, Львівська, Кіровоградська, Миколаївська, Запорізька, Дніпропетровська, Харківська й Полтавська обл.  

 

Стажування триватиме з листопада протягом 7 місяців, коли учасники працюватимуть безпосередньо з українськими аграріями й надаватимуть кваліфіковані рекомендації та індивідуальні рішення щодо застосування інноваційних препаратів і ефективного захисту посівів. Заради максимального заглиблення у роботу для стажерів організоване додаткове навчання, яке вже добре себе зарекомендувало. Учасники проходять тренінги з застосування ЗЗР, фізіології рослин, технологій вирощування рослин загалом, а також з ефективних комунікацій, розвитку навичок переговорів, презентації тощо. А у щоденній роботі молоді спеціалісти  матимуть підтримку більш досвідчених колег BASF і спиратимуться на досвід міжнародної компанії.

 
 

«Глибоко розуміючи потреби аграріїв в Україні, ми піклуємось не тільки про ефективність захисту посівів, але і про те, щоб широкі перспективи сільського господарства ставали реальністю сьогодні і в майбутньому. Тому ми дуже віримо в інтенсивну й довготермінову програму стажування, що допоможе формувати нове покоління професіоналів заради успіху галузі. Це чудово, якщо талановита молодь зможе зробити свій перший вагомий внесок у розвиток ефективного сільського господарства саме з компанією BASF», – підкреслив Тіберіу Діма, керівник агробізнесу компанії BASF в Україні, Республіці Молдова та країнах Кавказу.

 

Стажування у компанії BASF створює  багато можливостей для початківців – забезпечує гідну оплату та комфортні умови праці протягом усього періоду стажування, в тому числі надає службовий автомобіль. 

 

Для вступу на програму стажування кандидати проходять ретельний відбір у декілька етапів, щоб довести свою компетенцію і високий рівень знань, на яких базуватиметься практична робота.

 

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!