Елеватор

Бахматюк озвучив вимоги бізнесу до майбутнього уряду

Бахматюк озвучив вимоги бізнесу до майбутнього уряду

Прем’єріада добігає кінця. Після кількох місяців переговорів провладні парламентські фракції вийшли на фінішну пряму.

На цьому тижні Верховна Рада нарешті повинна відправити у відставку попередній уряд і проголосувати за нових міністрів, про це пише ЛІГА.net.

Олег Бахматюк, власник найбільшого в Європі агрохолдингу «Укрлендфармінг» озвучив основні напрямки роботи майбутнього уряду, які мають бути націлені на оздоровлення фінансової системи та АПК України.

«По-перше, необхідно запобігти падінню української економіки. Як? Тими ж методами, які використовують провідні країни: за допомогою стимулювання внутрішнього виробництва, розвитку інфраструктурних проектів. Головне, щоб це були реальні проекти, а не декларації», — вважає він.

Друге, за його словами, потрібно створити умови, що стимулюють розвиток в Україні (яка практично перетворилася на бананову республіку) переробної промисловості. Йдеться про стимули створення доданої вартості, а не експорту сировини. Йдеться про держпідтримку переробників і обмеження для виробників.

«Третє — переглянути підходи до соціальних норм. Наприклад, коли в Китаї впав ВВП, країна максимально сфокусувалася на споживчих настроях суспільства. Після цього мені б хотілося бачити зусилля з просування України на зовнішніх ринках: потрібно зрозуміти, чим ми цікаві світові, і задовольняти цей інтерес. Вирішення цих питань — незалежно від галузі — важливо для всіх. Безумовно, виконання цих завдань сприятиме оздоровленню фінансової системи», — резюмував Бахматюк.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!