Елеватор

Бахматюк озвучив вимоги бізнесу до майбутнього уряду

Поділитись:
Бахматюк озвучив вимоги бізнесу до майбутнього уряду

Прем’єріада добігає кінця. Після кількох місяців переговорів провладні парламентські фракції вийшли на фінішну пряму.

На цьому тижні Верховна Рада нарешті повинна відправити у відставку попередній уряд і проголосувати за нових міністрів, про це пише ЛІГА.net.

Олег Бахматюк, власник найбільшого в Європі агрохолдингу «Укрлендфармінг» озвучив основні напрямки роботи майбутнього уряду, які мають бути націлені на оздоровлення фінансової системи та АПК України.

«По-перше, необхідно запобігти падінню української економіки. Як? Тими ж методами, які використовують провідні країни: за допомогою стимулювання внутрішнього виробництва, розвитку інфраструктурних проектів. Головне, щоб це були реальні проекти, а не декларації», — вважає він.

Друге, за його словами, потрібно створити умови, що стимулюють розвиток в Україні (яка практично перетворилася на бананову республіку) переробної промисловості. Йдеться про стимули створення доданої вартості, а не експорту сировини. Йдеться про держпідтримку переробників і обмеження для виробників.

«Третє — переглянути підходи до соціальних норм. Наприклад, коли в Китаї впав ВВП, країна максимально сфокусувалася на споживчих настроях суспільства. Після цього мені б хотілося бачити зусилля з просування України на зовнішніх ринках: потрібно зрозуміти, чим ми цікаві світові, і задовольняти цей інтерес. Вирішення цих питань — незалежно від галузі — важливо для всіх. Безумовно, виконання цих завдань сприятиме оздоровленню фінансової системи», — резюмував Бахматюк.

Agravery

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями