Елеватор

«Авангард» планує зростання експортних продажів на 20-30%

«Авангард» планує зростання експортних продажів на 20-30%

Агрохолдинг «Авангард» у 2017 році очікує зростання експортних продажів на 20-30% за умови відновлення експорту до країн Близького Сходу, зокрема, Іраку, і якнайшвидшого зняття заборони на імпорт продукції птахівництва з України.
 
Згідно зі звітом компанії, оприлюдненим на сайті Лондонської біржі, цього року «Авангард» очікує поступового відновлення споживчого попиту, в зв’язку з цим дає помірно позитивний прогноз. Зокрема, прогнозується незначне збільшення поголів’я курей-несучок, помірне зростання виробництва і реалізації яєць, а також подальшої диверсифікації експортних поставок.
 
У компанії розраховують на помірне зростання реалізації яєчних продуктів, включаючи запаси, які утворилися в 2016 році, за умови відновлення експорту до країн Далекого Сходу.
 
У планах «Авангарду» – розвивати продажі по всіх каналах дистрибуції, приділяючи особливу увагу продажвам у супермаркетах, а також шукати нові експортні можливості на існуючих й нових ринках.
 
Як повідомлялося, заборону на поставки продукції птахівництва з усієї території України через спалахи грипу птиці ввели Ірак, Китай, Катар, Ємен, Йорданія. Принцип регіоналізації до поставок української продукції птахівництва застосували Гонконг, ЄС, Саудівська Аравія, ОАЕ. Заборона на поставки до цих країн стосується тільки тих українських областей, де були зафіксовані спалахи грипу птиці.
 
До переліку країн, які заборонили поставки продукції птахівництва з усієї території України, входять Ірак та Йорданія, частка яких становить 76% в експортній виручці компанії в сегменті яєць і 5% – у сегменті яєчних продуктів.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!