Елеватор

«Авангард» експортуватиме продукцію до Індонезії

«Авангард» експортуватиме продукцію до Індонезії

Великий яєчний холдинг «Авангард» має намір почати поставки яєчного порошку до Індонезії до кінця 2016 року.

Про це повідомив власник компанії Олег Бахматюк, пише Latifundist.

На сьогодні, компанія почала процес сертифікації в ряді країн, і під кінець року має намір відкрити, як мінімум, два ринки в Азії, зокрема, в Індонезії.

«Сподіваюся, що наш яєчний порошок з’явиться в Індонезії під кінець року. Там величезний ринок, тому що змінюється структура споживання їжі. У плані сертифікації вийти на нього значно легше, ніж на китайський. Взагалі мене цікавить “трикутник”: Індонезія — Малайзія — Сінгапур… Придивляємося до Японії», — зауважив Бахматюк.

Він також підкреслив, після втрати ринку на неконтрольованих Україною територіях Донецької та Луганської областей і анексії Криму, яєчний бізнес відчутно постраждав, оскільки саме в цих регіонах було зосереджено основні обсяги продажів яєць.

Збитки від бойових дій на сході та анексії Криму оцінюються компанією у 200-300 млн доларів.

«”Мінус” за “Авангардом” — біля 200-300 млн доларів. Але головна втрата — не активи, а внутрішній ринок збуту», — наголосив Бахматюк.

На зовнішні ринки поставлялося 20% їх виробництва в компанії, і, переважно, це був Ірак. Який наразі також закритий через воєнні дії в цій країні.

За словами пана Бахматюка, “дна” падіння попиту на внутрішньому ринку вже досягнуто, а самій компанії для відновлення потрібно 2-3 роки.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!